Nowoczesny Szpital Wielospecjalistyczny w Łodzi - NFZ

Poród w Łodzi - Okulistyka - Ginekologia - Położnictwo - Ortopedia- Medycyna estetyczna

Medeor

Szpital Wielospecjalistyczny w Łodzi

ul. Ciesielska 8

Okulistyka

Położnictwo

Ginekologia

USG

Ortopedia

Chirurgia plastyczna

Poradnie

Laboratorium Genetyczne

Medycyna estetyczna i przeciwstarzeniowa

Mezoterapia

Metoda znana i stosowana na świecie od wielu lat. Zabieg ten polega na wstrzykiwaniu śródskórnie niewielkich dawek substancji leczniczych bezpośrednio w miejsca chorobowo zmienione. Pozwala to uzyskać poprawę jakości i struktury skóry twarzy i ciała zwłaszcza w okolicach najbardziej delikatnych np. powieki, szyja, dekolt, dłonie. Mezoterapię wykorzystujemy także w profilaktyce i leczeniu wypadania włosów, leczeniu cellulitu, rozstępów. Najlepsze efekty daje wykonywanie serii co 10-14 dni przez 2 miesiące, a następnie jeden zabieg raz na 1-3 miesiące przez kolejne 3-6 miesięcy dla podtrzymania efektu.

Hydrobalans Vital i Vital White - dzięki kwasowi hialuronowemu uzyskujemy pobudzenie syntezy kolagenu co spowoduje poprawę elastyczności i nawilżenia skóry,spłycenie zmarszczek i poprawę owalu twarzy. NCTF, NCTF HA - preparaty do mezoterapii anti-aging - powodują wyjątkowo intensywną rewitalizację i nawilżenie zmęczonej i wiotkiej skóry. Sprawiają,że zmarszczki są mniej widoczne i zwiększa się gęstości skóry właściwej. Każda ampułka zawiera 55 składników m.in.kwas hialuronowy, 13 witamin, skł. mineralne, 23 aminokwasy /m.in.kolagen i elastynę/, 6 koenzymów, 5 kwasów nukleinowych. Jest to terapia w pełni biologiczna, oddziałująca na przyczyny i konsekwencje starzenia się skóry.

StylAge HydroMax zawiera wysokiej klasy lekko usieciowany kwas hialuronowy i sorbitol, naturalny przeciwutleniacz zabezpieczający skórę przed działaniem wolnych rodników. Efekt to skóra nawilżona, wygładzona i rozświetlona przez 4 tygodnie. Mezoterapia biomimetyczna Dermaheal - dostarczane bezpośrednio do skóry PEPTYDY biomimetyczne stymulują naturalne mechanizmy naprawcze skóry i powstrzymują działanie wolnych rodników. Dodatkowo zawarty nieusieciowany kwas hialuronowy wiąże wodę, dając optymalne nawilżenie naskórka i skóry właściwej. Dermaheal SR i Dermaheal HSR ma działanie przeciwzmarszczkowe do skóry trądzikowej o rozszerzonych porach. Dermaheal HL zmniejsza efekt wypadania włosów i łysienia, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Dermaheal LL pobudza spalanie tkanki tłuszczowej, działa wyszczuplająco i antycellulitowo.Może być stosowany na całe ciało, a także przy redukcji podbródka. Napina i zwiększa elastyczność skóry. Dermaheal SB redukuje przebarwienia skórne i melazmę. Działa rozjaśniająco i redukuje syntezę melaniny.

Przełomem w mezoterapii są koktajle zawierające komórki macierzyste

  • Dermaheal Stem C'rum SR - odmładza skórę, doskonały preparat do zastosowania na okolicę oka
  • Dermaheal Stem C'rum HL - regeneruje włosy, zwiększa objętość cebulek i powoduje wzrost włosów

Przeciwwskazania

  • alergia
  • ciąża
  • stany zapalne skóry, opryszczka
  • cukrzyca nieuregulowana
  • skóra żle tolerująca injekcje