Nowoczesny Szpital Wielospecjalistyczny w Łodzi - NFZ

Poród w Łodzi - Okulistyka - Ginekologia - Położnictwo - Ortopedia- Medycyna estetyczna

Medeor

Szpital Wielospecjalistyczny w Łodzi

ul. Ciesielska 8KONTAKT

Okulistyka (NFZ) (42) 233 48 90
Okulistyka (komercja) (42) 233 48 91
Pozostałe działy (NFZ) (42) 233 48 98
Pozostałe działy (komercja) (42) 233 48 99

Dobry posiłek w Medeorze

Szpital Medeor uczestniczy w programie pilotażowym w zakresie edukacji żywieniowej oraz poprawy jakości żywienia - "Dobry posiłek w szpitalu". Program ma na celu poprawę jakości żywienia pacjentów, odpowiedniego do ich stanu zdrowia a dieta szpitalna ułożona wg norm zapotrzebowania na energię i składniki odżywcze jest integralną częścią całego procesu leczenia.

X.2023

Poradnia laryngologiczna dla dorosłych

Informujemy, że w Szpitalu Medeor uruchamiamy dniem 29.V.2023 poradnię laryngologiczną (wraz z zabiegami) dla dorosłych, w trybie komercyjnym.
W celu umówienia wizyty zapraszamy do rejestracji szpitala.

V.2023

Poród w Medeorze

Zakontraktowany z NFZ poród w naszym Szpitalu może być dla Ciebie i Twojego dziecka wyjątkową okazją do skorzystania z najwyższych standardów współczesnej medycyny.

Dlaczego wybrać ten szpital

Komfortowa atmosfera i intymne warunki w ramach NFZ, to tylko jedne z wielu wyróżniających nas atutów. Poznaj nasze priorytety wyznaczane przez ekspertów w dziedzinach nowoczesnej medycyny oraz zobacz co mówią o nas pacjenci.

Szpital bez bólu

Szpital Medeor spełnia kryteria wymagane przez PTBB i uzyskał certyfikat "Szpital Bez Bólu". Certyfikat jest potwierdzeniem wprowadzenia najwyższych standardów uśmierzania bólu pooperacyjnego.

Medeor - Szpital przyjazny dziecku

Szpital Medeor dołączył do elitarnego grona placówek uhonorowanych światowym tytułem "Szpital przyjazny dziecku".
Tytuł ten nadawany jest wspólnie przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) i Fundusz Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).

Dzięki temu jesteśmy drugim w Łodzi i zarazem trzecim w województwie szpitalem o tym tytule. To dla nas zaszczyt i wyróżnienie, które jeszcze bardziej motywuje nas do utrzymania najwyższych standardów świadczenia opieki zdrowotnej.

Poradnia laktacyjna

Porady i konsultacje laktacyjne to diagnostyka przyczyn niepowodzeń i problemów w karmieniu piersią oraz ich rozwiązywanie. Szpital Medeor oferuje bezpłatną opiekę laktacyjną dla swoich pacjentek.