Nowoczesny Szpital Wielospecjalistyczny w Łodzi - NFZ

Poród w Łodzi - Okulistyka - Ginekologia - Położnictwo - Ortopedia

Medeor

Szpital Wielospecjalistyczny w Łodzi

ul. Ciesielska 8

Okulistyka

Położnictwo

Ginekologia

USG

Ortopedia

Chirurgia plastyczna

Poradnie

Laboratorium Genetyczne

Okulistyka

Nowoczesna klinika okulistyczna Medeor specjalizująca się w operacjach przeciwjaskrowych i zaćmy, wyposażona jest w sprzęt diagnostyczny i operacyjny odpowiadający najnowszym światowym standardom.

Specjalizujemy się w operacjach usuwania zaćmy metodą fakoemulsyfikacji i operacjach refrakcyjnych.

Posiadamy certyfikat ISO 9001:2000 w zakresie: Usługi medyczne (okulistyka) - operacje i zabiegi, leczenie ambulatoryjne

Nasz oddział okulistyczny świadczy usługi w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia

Od 2001 roku Klinika wzbogaciła swoją działalność o zabiegi laserowej korekcji wzroku przeprowadzane we współpracy z francuską firmą HAUTE TECHNOLOGIE MULTISITES dysponującą własną wysoko wykwalifikowaną obsługą techniczną i jednym z najnowocześniejszych na świecie laserów KERA Isobeam D200.

Firma HTM posiada ponad 50 placówek w Europie i ma na swoim koncie ponad 25 000 zabiegów laserowej korekcji wzroku. Ogólnoeuropejski zasięg firmy HTM umożliwia naszym lekarzom stałą wymianę doświadczeń z poszczególnymi placówkami w Europie, a także doskonalenie metod laserowej korekcji wzroku zgodnie z najnowszymi standardami. Lekarze okuliści pracujący w naszej klinice wpisani są w poczet Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Refrakcyjnej i są uczestnikami regularnych szkoleń w klinikach francuskich.

Zabiegi wykonywane w Klinice Okulistycznej MEDEOR