Nowoczesny Szpital Wielospecjalistyczny w Łodzi - NFZ

Poród w Łodzi - Okulistyka - Ginekologia - Położnictwo - Ortopedia

Medeor

Szpital Wielospecjalistyczny w Łodzi

ul. Ciesielska 8

Okulistyka

Położnictwo

Ginekologia

USG

Ortopedia

Chirurgia plastyczna

Poradnie

Laboratorium Genetyczne

O szpitalu Medeor

Ukierunkowany zakres specjalizacji w ramach NFZ

Szpital Medeor jest prywatną wielospecjalistyczną jednostką medyczną działającą od 2000 roku, ukierunkowaną szczególnie w dziedzinach:

Należymy do najnowocześniejszych szpitali w Polsce.

Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z kontraktem NFZ (zobacz: lista świadczeń w ramach NFZ), daje nam możliwość zaoferowania każdemu pacjentowi opieki, która jakością wyznacza standardy zgodne z normami europejskimi.

Czołówka specjalistów

Naszym celem jest utrzymanie najwyższego poziomu zarówno w obszarze technologicznym jak i kwalifikacji personelu. Traktując priorytetowo te założenia możemy pochwalić się nowoczesną aparaturą najbardziej prestiżowych marek w branży medycznej oraz profesjonalną i doświadczoną kadrą. Nasi lekarze należą do czołówki łódzkich specjalistów, uczestniczą w zjazdach, sympozjach, udzielają się w prasie medycznej, a ich umiejętności poświadczone są licznymi dyplomami i certyfikatami. Większość z nich posiada długoletni staż w jednym z najlepiej wyspecjalizowanych ośrodków medycznych w Polsce w zakresie ginekologii i ciąży powikłanej – Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki (ICZMP).

Nowoczesna aparatura i sale operacyjno-porodowe

Korzystamy z najnowocześniejszej aparatury diagnostycznej, opartej na technologii cyfrowej. Ważne jest, aby badania ultrasonograficzne były wykonywane przez doświadczonych lekarzy - badania USG w naszej Klinice wykonują lekarze, posiadający certyfikat Federale Medicine Fundation (Fundacja Medycyny Płodowej). Dysponujemy inkubatorem otwartym i zamkniętym, respiratorem niemowlęcym, sprzętem do bezinwazyjnej analizy żołtaczki noworodkowej oraz specjalistyczne lampy do naświetlania noworodka. Dzięki wyposażeniu Szpitala w najnowszy histeroskop marki STORZ – absolutnego hitu tegorocznych targów medycznych – możliwym stało się wykonywanie każdego zabiegu histeroskopowego zupełnie bezbólowo. Nowe sale operacyjne i zabiegowe wykończone są najlepszymi materiałami zapewniając absolutnie sterylne warunki podczas zabiegów.

Nasze osiągnięcia w liczbach

Na naszym oddziale okulistycznym co roku wykonujemy ok. 800 operacji korekcji wzroku (zaćmy, jaskry) a od roku 2000 przywróciliśmy widzenie ok. 10 tysięcy pacjentów !

W naszym szpitalu do marca 2013 roku urodziło się już ponad 1200 maluchów !

Programy profilaktyki i poradnie

Dysponując szeroką bazą zabiegową i wykwalifikowanym personelem medycznym proponujemy zabiegi diagnostyczne takie jak cytologia, histeroskopia, kolposkopia oraz USG. W Oddziale Ginekologii wykonywane sa różnego rodzaju operacje techniką laparoskopową przy użyciu najwyższej klasy sprzętu firmy STORZ. W przypadku przeciwskazań do zabiegów laparoskopowych Nasz Szpital posiada w pełni wyposażony blok operacyjny przeznaczony do wykonywania operacji metodą otwartą (laparotomia).

Od roku 2000 przywróciliśmy widzenie ok. 10.000 pacjentom !

Otworzyliśmy również Poradnię Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej - Medeor Beauty, prowadzoną przez dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej Agnieszkę Krajewską.

Zapraszamy do naszych poradni, w której troskliwą opieką obejmujemy pacjentki ciężarne, kobiety ze schorzeniami ginekologicznymi, endokrynologicznymi oraz chorobami piersi jak również pacjentów szukających porad w zakresie okulistyki, ortopedii czy rehabilitacji.

Wszystkie poradnie działają w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, z wyjątkiem Medeor Beauty świadczącego usługi komercyjnie. Istnieje oczywiście możliwość skorzystania z każdej poradni w trybie komercyjnym (np. w przypadku limitu miejsc lub długich kolejek w trybie NFZ).